W tym dziale znajdą Państwo wszelkiego rodzaju wyroby granitowe, od zasypki granitowej, przez kostkę granitową na formaku granitowym kończąc. Oferujemy wyłącznie granit z polskich kopalni, bardzo wytrzymały. Zaletą zastosowania granitu jest jego odporność na warunki atmosferyczne, łatwość w utrzymaniu czystości i estetyka.

kostka granitowa szara 4/6

Kostka granitowa szara bez przebarwień o wymiarach 4 na 6 centymetra. Bardzo wydajna. Jasne ziarno granitu nadaje niepowtarzalny wygląd przestrzeniom użytkowym, murkom, ścieżkom i innym.

więcej

kostka granitowa szara 9/11

Kostka granitowa szara bez przebarwień o wymiarach 9 na 11 centymetra. Jasne ziarno granitu nadaje niepowtarzalny wygląd wykonanym z niej przestrzeniom, a większy wymiar gwarantuje wytrzymałość.

więcej

kostka granitowa szara 15/17

Kostka granitowa szara bez przebarwień o wymiarach 15 na 17 centymetra. Największa z kostek. Wykorzystywana do budowy stopni, schodów lub murków.

więcej

opornik granitowy szary 10/20/40

Formak granitowy szary o wymiarach 10 na 20 na 40 centymetrów. Stosowany jako krawężnik, schody, murek oporowy lub murek ozdobny.

więcej

formak granitowy szary 20/20/60

Formak granitowy szary o wymiarach 20 na 20 na 40 centymetrów. Może służyć jako stopień lub np słupek.

więcej

kostka granitowa rudo-szara 4/6

Kostka granitowa z przebarwieniami lub cała żółto-ruda o wymiarach 4 na 6 centymetra. Bardzo wydajna. Przebarwiony granit ociepla przestrzenie użytkowe i inne elementy architektury ogrodowej.

więcej

kostka granitowa rudo-szara 9/11

Kostka granitowa z przebarwieniami lub cała żółto-ruda o wymiarach 9 na 11 centymetra. Przebarwiony granit ociepla przestrzenie użytkowe i inne elementy architektury ogrodowej.

więcej

kostka granitowa Vanga 4/6

Prawdziwa Vanga z czerwonego szwedzkiego granitu. Kostka o wymiarach 4 na 6 centymetra. Idealnie nadaje się np na ścieżkę, do gabionów, czy obrzeże.

więcej

kostka granitowa Vanga 9/11

Prawdziwa Vanga z czerwonego szwedzkiego granitu. Kostka o wymiarach 9 na 11 centymetra. Świetnie nadaje się np na krawężnik, podjazd, czy na murek.

więcej

kostka bazaltowa 4/6

Ciemna kostka bazaltowa o wymiarach 4 na 6 centymetra. Idealnie nadaje się np na obrys ścieżki, do gabionów, czy obrzeże.

więcej

kostka bazaltowa 9/11

Ciemna kostka bazaltowa o wymiarach 9 na 11 centymetra. Świetnie nadaje się np na krawężnik, podjazd, czy na murek..

więcej

zasypka granitowa płukana 2mm

Zasypka granitowa szara, 2mm płukana (bez mączki), idealna zamiast fugi, wystarczy zasypać i podlać.

więcej

Sprawdź naszą ofertę brył kamiennych.

– wiercone na fontannę

– elementy ozdobne lub między rośliny

– półki, tarasy lub nasypy skalne

więcej

powrót do oferty