top of page

Tworzymy otoczenie

Naszym celem jest wspólne budowanie i upiększanie otoczenia. Zarówno tego bliskiego i prywatnego, towarzyszącego nam każdego dnia, jak i tego dalszego służącego nam wszystkim.

Wszystkie nasze wagi są bieżąco legalizowane, a kamień uczciwie ważony. Długo pracowaliśmy na swoją reputację i wiemy jak szybko możemy ją stracić. Dlatego kupując u nas masz gwarancje wagi.

Kruszywa przez nas zamawiane to płukane i frakcjonowane kamienie ozdobne do stosowania w ogrodnictwie, nie klińce czy tłucznie. Dokładamy wszelkich starań, by kruszywo przebywając drogę z kopalni do klienta nie straciło na jakości.

Towar jaki oferujemy pochodzi wyłącznie z Polski i dostarczany jest przez polskich przewoźników. Każda osoba zaangażowana przez nas w łańcuch dostaw ma ogromne doświadczenie w handlu kruszywem. W ten sposób budujemy swoją markę.

WYBRANE OPINIE

które nas bardzo cieszą

"Duży wybór, miła i fachowa obsługa oraz bardzo korzystne ceny. Możliwość zakupu niewielkich ilości luzem i wjazdu samochodem na plac."

"Polecam miła obsługa duży wybór asortymentu, który spełnia oczekiwania wymagającego klienta."

"Duży wybór kamieni, obsługa bardzo pomocna w wyborze i transporcie towaru. Polecam"

Dziękujemy za zaufanie.

Zaufały nam znane centra i galerie handlowe, instytuty narodowe, Te większe i setki mniejszych firm. Spółdzielnie mieszkaniowe i firmy zajmujące się gospodarką miast. Dziesiątki ogrodników i tysiące klientów. Nasze kamienie stoją jako pomniki, służyły do badań, budowały i budują otaczający nas krajobraz, zarówno też bliższy jak i dalszy.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

główna

na góre

powrót

bottom of page