Żwir ozdobny to wydobywany z jezior lub rzek materiał skalny, który cechuje się zaokrąglonym kształtem. Sortowany i płukany występuję w wielu kolorach i rodzajach skały. Żwiry świetnie trzymają wilgoć przez co idealnie nadają się pod rośliny. Ze względu na obły kształt stanowią świetne rozwiązanie na opaskę w okół domu. Spadające krople wody rozchodzą się po kamieniu nie pryskając na elewację.

żwir biały ciepły

Jasny żwir ogrodowy, który mocno odbija światło. Idealny do oczek wodnych lub do aranżacji przestrzennych wymagających rozjaśnienia.

więcej

żwir biały zimny

Jasny żwir ogrodowy, o chłodniejszej tonacji. Mocno odbija światło. Idealny do oczek wodnych lub do aranżacji przestrzennych wymagających rozjaśnienia.

więcej

żwir biały mleczny

Dekoracyjny żwir o jasnej barwie, który podobnie jak jego drobniejszy odpowiednik pięknie rozświetla zbiorniki wodne lub płaskie przestrzenie w ogrodzie. Idealnie kontrastuje z zielenią nadając całości rześkości i świeżości.

więcej

żwir górski

Jeden z jaśniejszych żwirów w naszej ofercie. W połowie łamany stanowi pośredni rodzaj kamienia ozdobnego między kruszywem, a żwirem, łącząc zalety obydwu. Świetnie się klinuje i doskonale trzyma wilgoć.

więcej

żwir rzeczny duży

Chyba najbardziej popularny kamień w ogrodnictwie. Stosowany od stuleci nadaje się prawie do wszystkiego, od drenażu po ścieżki i opaski wokół domu. Wielokolorowa barwa i naturalny wygląd sprawiają, że jest świetnym rozwiązaniem do domostw o starszej architekturze, domów drewnianych itp.

więcej

żwir brytyjski

Jeden z tańszych rodzajów żwirów. Świetnie spełnia role nie tylko ozdobną, ale i funkcyjną nadając się do ażurów czy też drenażu.

więcej

żwir brytyjski duży

Jeden z tańszych rodzajów żwirów. Świetnie spełnia role nie tylko ozdobną, ale i funkcyjną nadając się do ażurów czy też drenażu.

więcej

żwir jesienny duży

Niepowtarzalny żwir ozdobny o ciemnej tonacji kolorystycznej. Większa frakcja. Jego matowa i chropowata struktura daje niezwykły efekt w ogrodzie. Pozwala uzyskać spokojny i uspakajający wygląd kompozycji.

więcej

żwir żółty drobny

Drobny żwir ogrodowy o przyjemnej i ciepłej tonacji kolorystycznej. Uprzyjemni każdą aranżacje i nada jej wyjątkowy charakter.

więcej

żwir żółty średni

Większy odpowiednik żwiru żółtego o miodowym kolorze. Wizualnie ociepli każdą przestrzeń dopełniając całości z roślinami i elementami architektury ogrodowej.

więcej

Sprawdź naszą ofertę kruszyw dwukolorowych.

– autorskie kompozycje

– oryginalne kolory

– niepowtarzalny wygląd

więcej

powrót do oferty